Успехите ни започнаха и през новата учебна година. Тина-Мария се класира на трето място в есенния математически турнир "Черноризец Храбър" в град Ямбол.
Тина-Мария е първа в град Сливен в Математически турнир "Иван Слабашев". Успешно се представиха и останалите участници от класа - пето място за Саймън и Магдалена; шесто място за Гергана, Пролетина и Александър и осмо място за Криси и Делян.
Тина-Мария е първа в града и в Коледното математическо състезание.

Магдалена и Ивайло спечелиха трето място в открития национален турнир по спортни танци за купа "Блясък" в Поморие в клас 11D. Ето и снимка с новата им купа и завоюваните грамоти и медали:

В традиционните училищни коледни конкурси наши съученици спечелиха много призови места. В конкурса за рисунка "Магията на Коледната нощ" Тина - Мария подели първото място с Даниел Динев от 4 "а" клас, Тея и Нелина заеха второ място, а Пролетина е трета. В литературния конкурс Белла спечели първо място заедно с Георги от 4 "б" клас, а поощрителни награди получиха Тея, Гергана, Габриела и Тина-Мария.

Успехите на Тина-Мария продължават и тя убедително спечели областния кръг на математическото състезание "Европейско кенгуру" със значителна преднина от 20 точки пред следващите участници. Четвърта е Пролетина, а Криси е на девето място.

Тина-Мария е на първо място в града и във Великденското математическо състезание.

Тина-Мария се класира на трето място в Коледното математическо състезание. Тя спечели и първо място в общински етап на националното интердисциплинарно състезание "Знам и мога". Своето достойно място в първата тройка заеха и Саймън и Пролетина. На 4-то място е Гергана, последвана от Делян (пето място), осма е Тея, а девети - Рафаел. Седем ученика от класа се класираха в първата десятка!

Тина-Мария е трета в областния етап на състезанието "Знам и мога".

Маги и Ивайло спечелиха сребърните медали в клас 11D в национален турнир по спортни танци "Казанлък 2010"

Те спечелиха и трето място в национален открит турнир по спортни танци "Чирпан 2010".

Белла, Тея, Милица, Нелина, Иван, Рафаел и Ивайло са нашите най-добри спринтьори, които се класираха на I място в лекоатлетическата щафета, посветена на празника на училището. За победата ни допринесе и Даниел от 3 "а" клас, който в последната минута замени липсващия участник от нашия отбор.

Първо място спечели и отборът ни в състезанието, посветено на Природен парк "Сините камъни". В подготовката за състезанието най-активно се включиха Саймън и Рафаел, но свой принос имаха и останалите участници - Габриела, Пролетина, Александър, Тея, Борислава, Тина-Мария, Кристина, Магдалена и Гергана.

Тея и Росина заеха второ и трето място в коледния конкурс за рисунка "Магията на коледната нощ".

Много са и наградените в литературния конкурс "Светлината на Христовото Рождество. Велислав зае първо място в раздел поезия, Белла раздели второто място с Гергана от 3 "а" клас, Кристина и Гергана заеха III място, а Маги получи поощрителна награда. В раздел проза Тина-Мария се класира на II място.

Големи успехи пожънаха и нашите скиори в местните състезания по ски алпийски дисциплини. Ивайло зае първите места в две възрастови групи (юноши и юноши старша възраст) и спечели купите "Явор" и "Сливен". Пролетина зае първо място и спечели купа "Сливен" в своята възрастова група, а Маги зае трето място в същата група.

Тина-Мария се класира на 3-то място в град Сливен в математическото състезание "Европейско кенгуру" през 2009 г. и получи своя сертификат.

Рафаел е нашият шампион по карате. Той е с многобройни награди от регионални, национални и международни състезания.

Турнир "Грифон" 2007 - II място Kата, III място Кихон Ипон Кумите;

VI международна Шотокан купа "Шисейкан" 2008 - I място Кихон Ипон Кумите и II място Kата;

Трето национално първенство по Шотокан Карате До - Габрово 2008 - II място Kата;

Национален Турнир,, Бургас''2009 - I място Катa, II място Кихон Ипон Кумите.

Маги и Ивайло - атрактивната ни танцова двойка:

II място в държавно първенство по спортни танци Аз ранг - "Албена 2009"

VI място на финал на държавното първенство - София 2009

II място в първенство за купа Амаранд - София 2009

II
място в международен турнир "Сливен Open 2009 "

II място в открит национален турнир по спортни танци - Поморие 2009

II място в национален турнир по спортни танци "Казанлък 2009"

III място в открит национален турнир по спортни танци за купа "Блясък" - Поморие

III място в открит републикански турнир по по спортни танци за купа "Шумен"

I място в зоново първенство по спортни танци на БФСТ - Стара Загора 2009

III място в открит турнир по спортни танци "Чирпан 2010"

II място в национален турнир по спортни танци "Казанлък 2010"

III място в XIII национален турнир по спортни танци за купа "Блясък" в Поморие

Пролетина - Първо място в състезание по ски за купа "Явор".

Маги, Тея и Белла - първо, второ и трето място в училищен конкурс "Аз пиша красиво":

Ивайло е с многобройни отличия от състезания по ски и турнири по спортни танци.

Белла и Тея - нашите чаровни танцьорки:

Градски коледен конкурс

Криси - трето място в Сливен в конкурс за най-красива коледна картичка.

Наградени от Коледните конкурси - 2008 г.
Тея - първо място в литературен конкурс "Светлината на Христовото Рождество"
Росина - второ място в конкурс за рисунка "Магията на Коледната нощ"

Гергана - поощрителни награди в конкурс за рисунка "Магията на Коледната нощ" и в литературен конкурс "Светлината на Христовото Рождество".
Три втори места в областен етап на ОСМИ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС "Бог е любов" - в направленията поезия, проза и рисунка.

Математически състезания

В математическото състезание "Иван Салабашев" Тина-Мария е с най-добро постижение от класа - четвърто място в град Сливен.
Тина-Мария е на първо място сред участниците от нашето училище и на трето място в Сливен на математическото състезание "Европейско кенгуру" - 2009 г.
Успехите на Тина-Мария не са само в областта на математиката. Тя е класирана на второ място в областен етап на ОСМИ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС "Бог е любов" - направление проза.
Пролетина е на осмо място в града на математически турнир "Иван Салабашев" и на осмо място в състезанието "Европейско кенгуру" - 2009 г.
 В математическите турнири много добре се представя и Саймън - девето място в града и на двете състезания - "Иван Салабашев" и "Европейско кенгуру".
 Гергана също е на девето място в математическото състезание "Иван Салабашев" с равен брой точки със Саймън.
Криси е на десето място в състезанието "Иван Салабашев" и на осмо място в математическото състезание "Европейско кенгуру".

На неуспелите да се включат в първата десятка - не се отказвайте - това бе само стартът - предстоят още много математически турнири, не спирайте да се трудите и да решавате задачи, резултатите няма да закъснеят. За всеки успех се воюва.

Росина - първо място в училищен конкурс "Най-добър рецитатор на хумористично стихотворение"
Магдалена и Ивайло - второ място в конкурс "Най-добър рецитатор на хумористично стихотворение"

Габриела - трето място в училищния конкур за най-добър рецитатор и първо място в областен етап на ОСМИ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС "Бог е любов" - направление поезия.